Oferujemy nowoczesne i trwałe wykładziny podłogowe do hoteli oraz restauracji.

Wykładziny do hoteli i restauracji


Aranżacja hotelu oraz restauracji buduje wizerunek tych wnętrz wśród gości. Odpowiednio dobrane pokrycia podłogowe mogą sprawić, że wnętrza będą kojarzone z prestiżem i luksusem.

Wykładziny do hoteli i restauracji powinny zatem cechować się nie tylko trwałością i odpornością, lecz również efektownym wyglądem, aby przebywanie w wykończonych nimi pomieszczeniach było przyjemne.

Dostępne w naszej ofercie wykładziny hotelowe i restauracyjne przyciągają uwagę swoim ponadprzeciętnym wzornictwem. Prezentujemy zarówno designerskie wzory podążające za najnowszymi trendami, jak również klasyczne, ponadczasowe motywy.

Do hoteli i restauracji polecamy:

• wykładziny elastyczne – korytarze, pomieszczenia sanitarne, pomieszczenia socjalne, kuchnie, magazyny, restauracje, kawiarnie, bary i inne lokale gastronomiczne
• wykładziny dywanowe – pokoje gości, restauracje i inne obiekty gastronomiczne


Sprawdź naszą pełną ofertę wykładzin:

Biurowe Szkolne Hotelowe Szpitalne Sklepowe Magazynowe Domowe
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Najlepsze wykładziny hotelowe Warszawa


Naszym celem jest spełnienie oczekiwań każdego Klienta. Dobór odpowiednich pokryć podłogowych dopasowaliśmy do perfekcji!

Prowadzimy dystrybucję i montaż wykładzin dywanowych w rolce oraz w płytkach, a także wykładzin elastycznych i paneli LVT. Współpracujemy z czołowymi producentami materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować pełną satysfakcję z dokonanej inwestycji.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do wszystkich Klientów, dzięki czemu jesteśmy gotowi do spełnienia nawet najbardziej złożonych wymagań związanych z wykończeniem podłóg w wielu przestrzeniach.

Wszystkim z naszych Klientów zapewniamy:
• bezpłatne konsultacje w celu dobrania najlepszych pokryć podłogowych
• przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów
• dostęp do szerokiej gamy typów i wzorów wykładzin
• błyskawiczny kosztorys prac
• szybką dostawę materiałów
• 5 lat gwarancji na montaż pokrycia
• przystępne ceny
• dostęp do dodatkowych usług

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu obiektach odpowiednie wykonanie podłogi ma bardzo duże znacznie. Właśnie dlatego jako odpowiedzialna i rzetelna firma dążymy do tego, by dostarczać rozwiązania skrojone na miarę, uwzględniające wszystkie zaprezentowane nam wymagania oraz normy branżowe.

Najwyższej jakości wykładziny Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena