Oferujemy nowoczesne i trwałe wycieraczki stalowe do firm, biurowców oraz domów prywatnych i budynków publicznych.

Wycieraczki stalowe


Wycieraczki stalowe o ażurowej konstrukcji, wykończone przez metodę cynkowania ogniowego, sprawdzone do stosowania na zewnątrz budynków jako pierwsza bariera w zatrzymywaniu zanieczyszczeń.

Ze względu na specjalną budowę doskonale zbierają zanieczyszczenia, a przy tym mogą być używane przez osoby w każdym typie obuwia, także w butach na wysokim obcasie.

Specjalnie zaprojektowane kraty wycieraczek stalowych wyróżniają właściwości antypoślizgowe w obu kierunkach. Ocynkowanie ogniowe gwarantuje wyjątkową wytrzymałość, w tym odporność na korodowanie, a także estetyczny wygląd.

Najlepszej jakości wycieraczki Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


Sprawdź naszą pełną ofertę wycieraczek:

Maty wejściowe tekstylne Wycieraczki stalowe Wycieraczki gumowe Wycieraczki aluminiowe
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Trwałe i markowe wycieraczki stalowe – Warszawa


Wycieraczka lub mata wejściowa jest bardzo ważnym elementem budującym wizerunek firmy.

Wycieraczka wita i żegna partnerów biznesowych i klientów, a przy tym także dba o czystość we wnętrzach, redukując częstotliwość i koszty związane ze sprzątaniem.

Właśnie dlatego prezentujemy szeroką paletę wycieraczek od renomowanych producentów, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, stalowe oraz gumowe w wielu wariantach do wyboru.

Dostarczamy wycieraczki przeznaczone do różnych obiektów – od sklepów, przez biurowce, aż do hoteli i restauracji. To zarówno modele przeznaczone do używania na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku. Oferujemy również wycieraczki na wymiar – dopasowane do każdej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza pomoc w doborze najlepszych wycieraczek i mat wejściowych / obiektowych - ich sprzedaż, transport oraz montaż.

Najwyższej jakości wycieraczki i maty wejściowe Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena