Oferujemy nowoczesne i trwałe wycieraczki gumowe do firm, biurowców oraz domów prywatnych i budynków publicznych.

Wycieraczki gumowe


Wycieraczki gumowe bardzo dobrze zbierają zanieczyszczenia z obuwia i są łatwe do utrzymania w czystości.

Maty te powstają z mieszanki gumy z kauczuku nitrylowego, która charakteryzuje się podwyższonymi walorami użytkowymi, dlatego nadają się również do intensywnie użytkowanych obiektów.

Specjalna, ażurowa konstrukcja wycieraczek gumowych skutecznie wyłapuje zabrudzenia, które osadzają się w głębokich oczkach. Od spodu wycieraczki te wykończone są wypustkami zapobiegającymi przesuwaniu się i rysowaniu podłoża.

Wycieraczki gumowe nie tracą na elastyczności, nie płowieją, a także posiadają właściwości antypoślizgowe, dlatego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

W naszym asortymencie znajdują się również maty nitrylowe dedykowane do stanowisk pracy stojącej. Zapobiegają poślizgnięciom, a także odciążają stawy, zwiększając komfort pracowników.


Sprawdź naszą pełną ofertę wycieraczek:

Maty wejściowe tekstylne Wycieraczki stalowe Wycieraczki gumowe Wycieraczki aluminiowe
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Najlepsze wycieraczki gumowe Warszawa


Wycieraczka lub mata wejściowa jest bardzo ważnym elementem budującym wizerunek firmy.

Wycieraczka wita i żegna partnerów biznesowych i klientów, a przy tym także dba o czystość we wnętrzach, redukując częstotliwość i koszty związane ze sprzątaniem.

Właśnie dlatego prezentujemy szeroką paletę wycieraczek od renomowanych producentów, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, stalowe oraz gumowe w wielu wariantach do wyboru.

Dostarczamy wycieraczki przeznaczone do różnych obiektów – od sklepów, przez biurowce, aż do hoteli i restauracji. To zarówno modele przeznaczone do używania na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku. Oferujemy również wycieraczki na wymiar – dopasowane do każdej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza pomoc w doborze najlepszych wycieraczek i mat wejściowych / obiektowych - ich sprzedaż, transport oraz montaż.

Najwyższej jakości wycieraczki i maty wejściowe Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena