Oferujemy nowoczesne i trwałe wycieraczki gumowe do firm, biurowców oraz domów prywatnych i budynków publicznych.

Wycieraczki gumowe


Wycieraczki gumowe bardzo dobrze zbierają zanieczyszczenia z obuwia i są łatwe do utrzymania w czystości.

Maty te powstają z mieszanki gumy z kauczuku nitrylowego, która charakteryzuje się podwyższonymi walorami użytkowymi, dlatego nadają się również do intensywnie użytkowanych obiektów.

Specjalna, ażurowa konstrukcja wycieraczek gumowych skutecznie wyłapuje zabrudzenia, które osadzają się w głębokich oczkach. Od spodu wycieraczki te wykończone są wypustkami zapobiegającymi przesuwaniu się i rysowaniu podłoża.

Wycieraczki gumowe nie tracą na elastyczności, nie płowieją, a także posiadają właściwości antypoślizgowe, dlatego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

W naszym asortymencie znajdują się również maty nitrylowe dedykowane do stanowisk pracy stojącej. Zapobiegają poślizgnięciom, a także odciążają stawy, zwiększając komfort pracowników.


Sprawdź naszą pełną ofertę wycieraczek:

Maty wejściowe tekstylne Wycieraczki stalowe Wycieraczki gumowe Wycieraczki aluminiowe
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Trwałe i markowe wycieraczki gumowe Warszawa


Wycieraczka lub mata wejściowa jest bardzo ważnym elementem budującym wizerunek firmy.

Wycieraczka wita i żegna partnerów biznesowych i klientów, a przy tym także dba o czystość we wnętrzach, redukując częstotliwość i koszty związane ze sprzątaniem.

Właśnie dlatego prezentujemy szeroką paletę wycieraczek od renomowanych producentów, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, stalowe oraz gumowe w wielu wariantach do wyboru.

Dostarczamy wycieraczki przeznaczone do różnych obiektów – od sklepów, przez biurowce, aż do hoteli i restauracji. To zarówno modele przeznaczone do używania na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku. Oferujemy również wycieraczki na wymiar – dopasowane do każdej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza pomoc w doborze najlepszych wycieraczek i mat wejściowych / obiektowych - ich sprzedaż, transport oraz montaż.

Najwyższej jakości wycieraczki i maty wejściowe Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena