Oferujemy nowoczesne i trwałe wycieraczki aluminiowe do firm, biurowców oraz domów prywatnych i budynków publicznych.

Wycieraczki aluminiowe


Wytrzymałe, odporne, a także estetyczne – wycieraczki aluminiowe są sprawdzonym wyborem tam, gdzie istotne jest uzyskanie maksymalnej skuteczności czyszczącej.

Systemy wycieraczek aluminiowych zbudowane są z preferowanych wkładów czyszczących umieszczonych w profilach aluminiowych. Wielokomorowe profile z aluminium gwarantują odpowiednią sztywność, a dzięki zastosowaniu gumowych dystansów dodatkowo amortyzują i zbierają dużą ilość brudu.

Różne rodzaje wkładów produkowanych z gumy czy tekstyliów pozwalają na stworzenie wycieraczki dopasowanej do konkretnej pory roku oraz indywidualnych wymagań.

Specjalna konstrukcja wycieraczek aluminiowych dostępnych w naszej firmie powoduje, że w przypadku uszkodzenia jednego z wkładów nie trzeba kupować nowej wycieraczki. Wystarczy wymienić tylko jeden wkład!


Sprawdź naszą pełną ofertę wycieraczek:

Maty wejściowe tekstylne Wycieraczki stalowe Wycieraczki gumowe Wycieraczki aluminiowe
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Najlepsze wycieraczki aluminiowe Warszawa


Wycieraczka lub mata wejściowa jest bardzo ważnym elementem budującym wizerunek firmy.

Wycieraczka wita i żegna partnerów biznesowych i klientów, a przy tym także dba o czystość we wnętrzach, redukując częstotliwość i koszty związane ze sprzątaniem.

Właśnie dlatego prezentujemy szeroką paletę wycieraczek od renomowanych producentów, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, stalowe oraz gumowe w wielu wariantach do wyboru.

Dostarczamy wycieraczki przeznaczone do różnych obiektów – od sklepów, przez biurowce, aż do hoteli i restauracji. To zarówno modele przeznaczone do używania na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku. Oferujemy również wycieraczki na wymiar – dopasowane do każdej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza pomoc w doborze najlepszych wycieraczek i mat wejściowych / obiektowych - ich sprzedaż, transport oraz montaż.

Najwyższej jakości wycieraczki i maty wejściowe Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena