Oferujemy nowoczesne i trwałe maty wejściowe do firm, biurowców oraz domów prywatnych i budynków publicznych.

Tekstylne maty wejściowe


Tekstylne maty wejściowe przeznaczone są do stosowania w wielu budynkach, w tym także tych o dużym natężeniu ruchu.

Wycieraczki te cechują się podwyższoną chłonnością wilgoci, a także skutecznym zbieraniem zabrudzeń z obuwia, co przekłada się na organicznie prac związanych ze sprzątaniem i tym samym jego niższe koszty.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów są odporne na promieniowanie UV i płowienie. Wszystkie dostarczane przez nas maty tekstylne mogą być prane w pralkach przemysłowych.

Ponadto, wycieraczki tekstylne mogą także pełnić funkcję wizerunkową dzięki estetycznemu wyglądowi, a także mogą być poddane personalizacji jako maty logo z logotypem firmy.

Szeroka gama produktów w tej kategorii powoduje, że możemy dopasować optymalne rozwiązanie całkowicie spełniające wymagania Klienta.


Sprawdź naszą pełną ofertę wycieraczek:

Maty wejściowe tekstylne Wycieraczki stalowe Wycieraczki gumowe Wycieraczki aluminiowe
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Trwałe i markowe maty wejściowe - Warszawa


Wycieraczka lub mata wejściowa jest bardzo ważnym elementem budującym wizerunek firmy.

Wycieraczka wita i żegna partnerów biznesowych i klientów, a przy tym także dba o czystość we wnętrzach, redukując częstotliwość i koszty związane ze sprzątaniem.

Właśnie dlatego prezentujemy szeroką paletę wycieraczek od renomowanych producentów, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, stalowe oraz gumowe w wielu wariantach do wyboru.

Dostarczamy wycieraczki przeznaczone do różnych obiektów – od sklepów, przez biurowce, aż do hoteli i restauracji. To zarówno modele przeznaczone do używania na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku. Oferujemy również wycieraczki na wymiar – dopasowane do każdej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza pomoc w doborze najlepszych wycieraczek i mat wejściowych / obiektowych - ich sprzedaż, transport oraz montaż.

Najwyższej jakości wycieraczki i maty wejściowe Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena