Oferujemy nowoczesne i trwałe wycieraczki i maty do mieszkań, sklepów, biur oraz budynków użyteczności publicznej.

Najlepsze wycieraczki – Warszawa


Wycieraczka lub mata wejściowa jest bardzo ważnym elementem budującym wizerunek firmy.

Wycieraczka wita i żegna partnerów biznesowych i klientów, a przy tym także dba o czystość we wnętrzach, redukując częstotliwość i koszty związane ze sprzątaniem.

Właśnie dlatego prezentujemy szeroką paletę wycieraczek od renomowanych producentów, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, stalowe oraz gumowe w wielu wariantach do wyboru.

Dostarczamy wycieraczki przeznaczone do różnych obiektów – od sklepów, przez biurowce, aż do hoteli i restauracji. To zarówno modele przeznaczone do używania na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku. Oferujemy również wycieraczki na wymiar – dopasowane do każdej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza pomoc w doborze najlepszych wycieraczek i mat wejściowych / obiektowych - ich sprzedaż, transport oraz montaż.

Najwyższej jakości wycieraczki i maty wejściowe Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

 

Wycieraczki aluminiowe


Wytrzymałe, odporne, a także estetyczne – wycieraczki aluminiowe są sprawdzonym wyborem tam, gdzie istotne jest uzyskanie maksymalnej skuteczności czyszczącej.

Systemy wycieraczek aluminiowych zbudowane są z preferowanych wkładów czyszczących umieszczonych w profilach aluminiowych. Wielokomorowe profile z aluminium gwarantują odpowiednią sztywność, a dzięki zastosowaniu gumowych dystansów dodatkowo amortyzują i zbierają dużą ilość brudu.


Wycieraczki aluminiowe