Oferujemy sprzedaż, montaż, pranie, konserwację i reperację wykładzin w Warszawie i okolicach.Nasza firma oferuje szeroką gamę usług przeznaczonych dla Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę! Poza sprzedażą i montażem zajmujemy się również prowadzeniem prac polegających na czyszczeniu, konserwacji oraz naprawach wykładzin podłogowych i wycieraczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprzedaż wykładzin, wycieraczek i mat wejściowych

Zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży wykładzin obiektowych i domowych oraz wycieraczek.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej właśnie branży możemy zapewnić kompleksową i fachową obsługę!

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać indywidualnie dopasowane rozwiązania.

We współpracy z naszymi Klientami kładziemy nacisk przede wszystkim na zaufanie, rzetelność, terminowość, a także na przystępne ceny, by inwestycja zmieściła się w zakładanym budżecie.

Szeroki wybór wykładzin do użytku prywatnego i komercyjnego.

Jako dystrybutor wykładzin współpracujący z wieloma producentami i sprzedawcami możemy zaproponować różnorodne materiały nawierzchniowe, przez co pomagamy Klientom w tworzeniu komfortowych, bezpiecznych, estetycznych wnętrz, a przy tym także profesjonalnego wizerunku.

W naszym asortymencie dostępne są:
• wykładziny dywanowe – w rolce oraz płytki dywanowe
• wykładziny elastyczne PCW, kauczukowe, linoleum
• płytki i panele LVT - winylowe
• podłogi drewniane
• wycieraczki – tekstylne, aluminiowe, gumowe, stalowe

Wszystkie powyższe materiały podłogowe są dostępne w różnych wariantach, wzorach oraz kolorach do wyboru, dzięki czemu można dopasować je do wszystkich przestrzeni, aby stworzyć w nich nowoczesne lub klasyczne aranżacje.

Nasze materiały podłogowe sprawdzają się w wielu przestrzeniach, w tym między innymi w biurach oraz w instytucjach, w obiektach medycznych – gabinetach, przychodniach, szpitalach, również w obiektach oświatowych, obiektach handlowych, hotelach, restauracjach, a także we wnętrzach przemysłowych.

Indywidualny dobór

Jesteśmy otwarci na życzenia naszych Klientów. Nasi fachowcy dobiorą wówczas optymalne rodzaje materiałów wykończeniowych na podłogi w każdym wnętrzu. Bierzemy przy tym pod uwagę zarówno przeznaczenie pomieszczeń, w tym szczegółowe wymogi BHP, jak również kwestie estetyki, aby tworzyć przyjemne dla oka przestrzenie.

Podczas bezpłatnej konsultacji nasi pracownicy będą mogli zaproponować odpowiednie rodzaje wykładzin lub innych materiałów, a także zaprezentować wzorniki zawierające dostępne u nas produkty.

Niskie ceny

Na dostępne u nas materiały zapewniamy zawsze bardzo atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować jak najniższe koszty realizacji inwestycji. W naszej ofercie znajdują się również materiały przecenione – na wyprzedaży w naszej firmie można zakupić wykładziny w jeszcze niższych cenach.

Najwyższej jakości wykładziny Warszawa – z naszych usług skorzystało już wielu Klientów. Zachęcamy do dołączenia do ich grona!


Sprawdź naszą pełną ofertę usług:

Sprzedaż Montaż Pranie Konserwacja Reperacja