Oferujemy sprzedaż, montaż, pranie, konserwację i reperację wykładzin w Warszawie i okolicach.Nasza firma oferuje szeroką gamę usług przeznaczonych dla Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę! Poza sprzedażą i montażem zajmujemy się również prowadzeniem prac polegających na czyszczeniu, konserwacji oraz naprawach wykładzin podłogowych i wycieraczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Reperacja i obszywanie wykładzin

Nasza firma prowadzi także usługi napraw – reparacji wykładzin w Warszawie i w okolicznych miejscowościach.


Pojawienie się usterki na wykładzinie nie musi oznaczać konieczności jej wymiany. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z fachowej pomocy.

Nasi specjaliści będą mogli naprawić wykładzinę tak, aby jednocześnie usunąć usterkę, a przy tym także nie zaburzyć estetyki podłogi.

Do naprawy wykładzin wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki i materiały, co pozwala nam na uzyskanie tak dobrych rezultatów.

Profesjonalna naprawa wykładziny Warszawa – zapraszamy do kontaktu, by zlecić reperację!

Wykończenia i obszywanie wykładzin oraz dywanów

Aby spełnić wszystkie wymagania naszych Klientów, nasza firma świadczy także usługi wykończeniowe wykładzin..

Przycinamy wykładziny do dowolnych wymiarów dopasowanych do wymiarów pomieszczenia lub do indywidualnych wymagań Klientów. Dodatkowo, prowadzimy obszywanie wykładzin z wykorzystaniem wysokiej jakości nici w idealnie dobranych kolorach.

Fachowe wykończenie wykładziny Warszawa – zapewniamy kompleksową obsługę!


Sprawdź naszą pełną ofertę usług:

Sprzedaż Montaż Pranie Konserwacja Reperacja