Oferujemy sprzedaż, montaż, pranie, konserwację i reperację wykładzin w Warszawie i okolicach.Nasza firma oferuje szeroką gamę usług przeznaczonych dla Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę! Poza sprzedażą i montażem zajmujemy się również prowadzeniem prac polegających na czyszczeniu, konserwacji oraz naprawach wykładzin podłogowych i wycieraczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Montaż wykładzin w domach i firmach

Oferujemy kompleksową usługę montażu pokryć podłogowych we współpracy z naszymi sprawdzonymi ekipami z wieloletnim doświadczeniem.


Gwarantujemy fachową, szybką i rzetelną obsługę związaną z instalacją wykładzin oraz innego rodzaju materiałów na podłogi.

Ważnym filarem działania naszej firmy jest wysoka jakość montażu. Ze względu na rozległą praktykę realizujemy różnorodne inwestycje, w tym także nietypowe oraz wymagające realizacje w wielu obiektach.

Fachowy montaż wykładzin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie posiada prawidłowy montaż wykładzin. Jest on niezbędny dla zachowania ich właściwości oraz dla wieloletniego użytkowania.

Właściwe przygotowanie naszych zespołów montażowych w połączeniu z rozległą znajomością produktów sprawia, że prace prowadzimy zawsze na najwyższym poziomie. Koncentrujemy się przy tym na technicznych wymogach montażu, lecz nie zapominamy także o estetyce. Jesteśmy przy tym otwarci na życzenia Klientów.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem przeznaczonym do wykonania montażu.

Przeprowadzamy także łączenie wykładzin różnymi metodami, w tym przez ich klejenie na zimno oraz przez spawanie – zgrzewanie wykładzin. Nasze prace opieramy na chemii renomowanej firmy UZIN.

Szybka realizacja inwestycji

Naszym celem jest szybka, terminowa realizacja zleconych nam prac. Właśnie dlatego wykonujemy usługi również w weekendy, noce oraz święta.

Zlecenie nam prac montażowych to pewność, że obiekt będzie gotowy do użytkowania w wyznaczonym terminie. Zmniejszamy przez to ryzyko ewentualnych przestojów w działaniu firmy, jakie mogą być wywołane przez prace montażowe.

Kompleksowa obsługa

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich Klientów zainteresowanych fachowym, a przy tym także kompleksowym montażem pokryć podłogowych.

Zapewniamy pełen zakres usług, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą zajmować się samodzielnymi pracami w tym właśnie zakresie.

Można przekazać nam całkowity ciężar obsługi inwestycji. Przygotowujemy projekty nawierzchni podłogowych, transportujemy odpowiednie wyposażenie na miejsce, wykonujemy prace, a także sprzątamy po zakończonych czynnościach.

5-letnia gwarancja na montaż

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonane przez nas prace. Na montaż przeprowadzony przez naszą firmę udzielamy 5 letniej gwarancji. W przypadku pojawienia się wad, błyskawicznie przeprowadzamy procedurę reklamacji.

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatne spotkanie, by dokonać pomiarów miejsca realizacji prac, a także dobrać najlepsze warianty wykładzin!

Montaż wykładziny Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!


Sprawdź naszą pełną ofertę usług:

Sprzedaż Montaż Pranie Konserwacja Reperacja