Oferujemy sprzedaż, montaż, pranie, konserwację i reperację wykładzin w Warszawie i okolicach.Nasza firma oferuje szeroką gamę usług przeznaczonych dla Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę! Poza sprzedażą i montażem zajmujemy się również prowadzeniem prac polegających na czyszczeniu, konserwacji oraz naprawach wykładzin podłogowych i wycieraczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Konserwacja wykładzin

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie konserwacji wykładzin obiektowych.


Doskonale wiemy, jak duże znaczenie posiada odpowiednia konserwacja, która pozwala na wydłużenie trwałości nawierzchni i nadanie jej atrakcyjnego wyglądu.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem akrylowania wykładzin PCW.

Nakładamy odpowiednie powłoki na wykładziny – emulsje nabłyszczające bazujące na akrylu, które poprawiają estetykę nawierzchni, zabezpieczają je przed szybszym zniszczeniem oraz podnoszą ich właściwości antypoślizgowe.

Konserwacja wykładzin

Zajmujemy się świadczeniem usług konserwacyjnych, w tym między innymi przeprowadzamy impregnację i zabezpieczenie podłóg elastycznych

Dobierzemy najlepsze rozwiązania pozwalające na nadanie wykładzinom odpowiednich właściwości. Bazujemy wyłączone na sprawdzonej chemii.

Konserwacja wykładziny Warszawa – zachęcamy do wybrania naszych usług!


Sprawdź naszą pełną ofertę usług:

Sprzedaż Montaż Pranie Konserwacja Reperacja