Oferujemy sprzedaż, montaż, pranie, konserwację i reperację wykładzin w Warszawie i okolicach.Nasza firma oferuje szeroką gamę usług przeznaczonych dla Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę! Poza sprzedażą i montażem zajmujemy się również prowadzeniem prac polegających na czyszczeniu, konserwacji oraz naprawach wykładzin podłogowych i wycieraczek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Od 21 pln/1m2

Sprzedaż wykładzin, wycieraczek i mat wejściowych

Zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży wykładzin obiektowych i domowych oraz wycieraczek.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej właśnie branży możemy zapewnić kompleksową i fachową obsługę!

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać indywidualnie dopasowane rozwiązania.

We współpracy z naszymi Klientami kładziemy nacisk przede wszystkim na zaufanie, rzetelność, terminowość, a także na przystępne ceny, by inwestycja zmieściła się w zakładanym budżecie.


SPRZEDAŻ WYKŁADZIN

Od 20 pln/1m2 z materiałami

Montaż wykładzin w domach i firmach

Oferujemy kompleksową usługę montażu pokryć podłogowych we współpracy z naszymi sprawdzonymi ekipami z wieloletnim doświadczeniem.


Gwarantujemy fachową, szybką i rzetelną obsługę związaną z instalacją wykładzin oraz innego rodzaju materiałów na podłogi.

Ważnym filarem działania naszej firmy jest wysoka jakość montażu. Ze względu na rozległą praktykę realizujemy różnorodne inwestycje, w tym także nietypowe oraz wymagające realizacje w wielu obiektach.


MONTAŻ WYKŁADZIN

Od 6 pln/1m2

Pranie wykładzin i dywanów

Jako firma specjalizująca się w branży pokryć podłogowych naszym Klientom oferujemy również usługi utrzymania podłóg w odpowiedniej kondycji.


Bardzo ważne jest regularne, profesjonalne czyszczenie wykładzin, co powoduje, że podłogi nimi wyłożone mogą prezentować się estetycznie, a przy tym mogą stanowić atrakcyjną wizytówkę obiektu.

Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do prania wykładzin dywanowych w formie rolek i płytek.


PRANIE WYKŁADZIN

Od 11 pln/1m2

Konserwacja wykładzin

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie konserwacji wykładzin obiektowych.


Doskonale wiemy, jak duże znaczenie posiada odpowiednia konserwacja, która pozwala na wydłużenie trwałości nawierzchni i nadanie jej atrakcyjnego wyglądu.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem akrylowania wykładzin PCW. Nakładamy odpowiednie powłoki na wykładziny – emulsje nabłyszczające bazujące na akrylu, które poprawiają estetykę nawierzchni, zabezpieczają je przed szybszym zniszczeniem oraz podnoszą ich właściwości antypoślizgowe.


KONSERWACJA WYKŁADZIN

Od 30 pln/1m2

Reperacja wykładzin

Nasza firma prowadzi także usługi napraw – reparacji wykładzin w Warszawie i w okolicznych miejscowościach.


Pojawienie się usterki na wykładzinie nie musi oznaczać konieczności jej wymiany. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z fachowej pomocy.

Nasi specjaliści będą mogli naprawić wykładzinę tak, aby jednocześnie usunąć usterkę, a przy tym także nie zaburzyć estetyki podłogi.


REPERACJA WYKŁADZIN