Oferujemy nowoczesne i trwałe wykładziny linoleum do mieszkań, sklepów, biur oraz budynków użyteczności publicznej.

Wykładziny elastyczne linoleum


Wykładziny linoleum wytwarzane są na bazie naturalnych surowców, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska naturalnego, na przykład mączki drzewnej, korka, włókien lnu.

To wykładziny o homogenicznej budowie, które tworzą nawierzchnie wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości nawet z biegiem lat.

Materiał, z którego produkowane jest linoleum, nadaje się do powierzchniowej renowacji. Przecięcia, otwory, zaplamienia można usunąć przez odpowiednie wypolerowanie powierzchni wykładziny.

Linoleum rekomendowane jest przede wszystkim do miejsc o wysokim natężeniu ruchu, w którym istnieje ryzyko pojawienia się uszkodzeń nawierzchni.


Sprawdź naszą pełną ofertę rodzajów wykładzin:

Wykładziny dywanowe w rolce Płytki dywanowe Wykładziny elastyczne Wykładziny PCV Wykładziny kauczukowe Wykładziny linoleum Płytki i panele winylowe LVT Naturalne podłogi drewniane
 

ZADZWOŃ TERAZ
576 059 871

Formaty i rodzaje wykładzin


W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych formatów wykładzin. Każdy rodzaj i struktura wykończenia wykładziny charakteryzują się innymi właściwościami użytkowymi, komfortem, klasą ścieralności lub też łatwością pielęgnacji.

Chcemy oferować pokrycia podłogowe przeznaczone do wszystkich wnętrz, a tym samym zaspokajać w pełni potrzeby naszych Klientów. Właśnie dlatego nasz asortyment jest tak szeroki i włącza różnego rodzaju produkty od wielu marek.

Budowana od wielu lat marka to znak najwyższej jakości asortyment oraz zadowolenie Klientów. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też można znaleźć u nas wyłącznie najlepsze, markowe materiały podłogowe.

Współpracujemy z producentami wykładzin obiektowych elastycznych, w tym PCW, kauczukowych, linoleum, płytek LVT, a także wykładzin dywanowych o różnych typach konstrukcji – wykładziny w rolce oraz płytki dywanowe. Dodatkowo, naszą ofertę wzbogaciliśmy o pokrycia drewniane.

Jednocześnie jesteśmy stale otwarci na oczekiwania naszych Klientów i poszukujemy nowych dostawców, by sprzedawać wykładziny i wycieraczki, które będą wyróżniały się optymalnymi parametrami – trwałością, odpornością, bezpieczeństwem, komfortem użytkowania i estetyką.

Najwyższej jakości wykładziny Warszawa – zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną konsultację!


Bezpłatne spotkanie i wycena